Kumaş Boyama

Hakkımızda

Dry Clup Kuru Temizleme, hizmet verdiği sektörde tüm yenilikleri yakından izleyerek müşterilerine çözüm olarak sunan bir kuru temizleme markasıdır. Kumaş boyama hizmeti, sevilen, kıymetli tekstil ürünlerinden zamanın veya zararlı etkenlerin izlerini silmeye yarayan, her eşyayı uzun yılalar ilk günkü gibi kullanabilmenizi sağlayan bir hizmettir. Beklenen en yüksek standartlarda hizmet veren Dry Clup Kuru Temizleme, hassas giysilere, ipek, saten gibi özel kumaşlardan imal edilen ürünlere ayrı ayrı muamele yapan ekibimiz, bu giysilerde ve derilerde zaman içerisinde yaşanabilen solmalara, lekelere kumaş boyası ile  müdahale eder.

Kumaş boyama yapan yerler arasında yer alan Dry Clup, Türkiye'nin her yerinden müşterilere ulaşarak onlara birinci sınıf bir hizmet sağlamaktadır. Kumaş ürünlerin dışında Dry Clup, deri ceket boyama hizmetiyle de ön plandadır. Yüklü ödemelerle alınan ve uzun yıllar kullanılan deri ceketler, pantolonlar, etek veya diğer tekstil ürünleri de zamanla yıpranır. Bu yıpranmalarla başa çıkmanın en etkili yolu ise deri boyamadır. Eskişehir merkezli olarak Türkiye'nin dört bir yanından gelen giysilerin yenilenmesini sağlayan Dry Clup, boyanan ürünlere ayrıca sabitleme de yaparak kullanım ömrünü uzatır.

Kumaş ceketler, gömlekler, pantolonlar, kot pantolonlar, deri ceketler, deri giysiler, montlar, kabanlar gibi aklınıza gelebilecek hemen tekstil ürününde kusursuz yenilikte bir görünüm kazanmak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Dry Clup İletişim Bilgileri

Gsm: 0531 271 06 06

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım