Kumaş Boyama

Hizmetlerimiz

Deri Ceket Boyama

Deri ceketler, bahar aylarından kışın soğuklarına kadar her mevsimde kullanılabilen, hemen herkesin dolabında olan bir tekstil ürünüdür. Zamansız bir parça olması sebebiyle yıllarca severek giyilen ve yüksek fiyatlara satın alınan deri ürünler temizlenirken de özel bakımlar ister. Yıkama talimatlarına uyulmadan yıkanan, üzerine ağartıcı maddeler dökülen deri ceketler boyamaya ihtiyaç duyar

Dry Clup, deri ceket boyaması yaparak kahve, siyah, yeşil gibi her renkte deri ceketinizi boyayabilmektedir. Deri mont tamiri için en kalıcı işlemlerden biri olan boyama, derinin orijinalini bozmadan yapılır. Boyama işleminden sonra deri ceketlerde hiçbir kalıntı, tabaka kalmaz. Hasarlı ürünlerin dışında renginden sıkıldığınız deri ürünlerinin rengi de Dry Dlup kuru Temizleme’de istediğiniz denge dönüştürülür.

İşlem sonunda deri montalar boya koruyucu ile kaplanır ve son aşamada özel deri ütüsü ile ütülenerek teslimata hazır hale getirilir. Deri ürünlere zarar vermeden yapılan yenileme işlemleri için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Dry Clup İletişim Bilgileri

Gsm: 0531 271 06 06

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım