Kumaş Boyama

Hizmet Verdiğimiz İller

Hizmet Verdiğimiz Tüm İl ve İlçeler

Sinop kumaş boyama merkezi olarak hizmet veren Dry Clup, keten, kumaş, kot ve deri ürünlerine yerleşen ağarmaları, lekeleri, solmaları ortadan kaldırır ve ürünü ilk günkü kalitesine ulaştırır. Kumaş pantolonlar, ceketler, gömlekler, etekler uzun kullanım ömrü olan tekstil ürünleridir. Bu ürünleri severek kullanırken solma veya lekelenme yüzünden kıyafetlerden vazgeçmeyi kimse istemez. Dry Clup Kuru Temizleme tekstil boyama Sinop uzman noktası olarak bize ulaşan ürünlerinizi inceler, boyama aşaması hakkında size bilgi verir ve onaylandığında boyama işlemini yaparak adrese geri ulaştırır.

Kumaş çeşitlerinin yanında çok özel uygulama isteyen Sinop deri boyama hizmeti için de Dry Clup en güvenilir noktadır. Deri tekstil ürünlerinde orijinalini bozmadan, üzerinde tabakalaşma olmadan boyama işlemi yapıyoruz.  İsteğe göre renk değişimi de yapan Dry Clup, alt rengin hiçbir izini bırakmadan deri ürününün rengini yeniler.

Tüm renk değişimi ve yenileme işlemlerimizin dışında isteyen Sinop çamaşır suyu lekesi kapatma hizmetimizden yararlanarak siz de eşyalarınızdan tüm ağartıcıların lekesini silebilirsiniz.  Boyama, renk değiştirme ve leke kapatma işlemlerimiz hakkında detaylı bilgi için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Dry Clup İletişim Bilgileri

Gsm: 0531 271 06 06

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım